Červenec 2012

Něco pro holčičí kukuč

30. července 2012 v 12:55 | Bambulka
Já to jsem prostě musím dát :D ... Miluju kluky,který mají svaly,ale né zase úplně,prostě tak normálně :D ale nesmí to být zase moc přehnaný . . :)) Stejně je na klukách nejlepší a nejkrásnější úsměv,upřímnost,věrnost a smysl pro humor,když je kluk milý a přátelský ... Takových kluku znám málo a proto si jich cenním :) ...


Stojí za to si to přečíst

27. července 2012 v 13:57 | Bambulka |  Články
Procházela jsem dneska složky v PC a narazila jsem na krátký text ... Už ani nevím,kde jsem k němu přišla ale dávám ho jsem.. Stojí za to si to přečíst :)

Vzhled není všechno

26. července 2012 v 15:37 | Bambulka |  Články
Před rokem jsme ve škole měli za úkol v informatice napsat na závěr školního roku nějaký článek.. Téma nebylo zadané a já jsem začala přemýšlet o čem bych tam mohla asi psát.. Trošku jsem se zamyslela nad lidma v naší třídě a uvědomila jsem si jednu věc .. A napsala jsem o tom krátký text.. Když jsme to měli číst nahlas slyšela jsem děcka jak se smějou a mají takový ty blbý poznámky tak jsem nechtěla číst,ale učitelka mě donutila to dočíst.. Tenkrát jsem pořádně nevěděla o čem píšu,ale až když sem to dočetla uvědomila jsem si že krásá není jen o vzhledu,ale o tom jaký člověk je uvnitř sebe.. :) Nikdo není dokonalý a každý má nějaké chyby,a je mi líto těch,kteří to pořád nechápou..
[ Tohle si spoustu z nás neuvědomuje.]


Nechytaj ma za slovíčka

23. července 2012 v 23:27 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Mylím,že to nepotřebuje nějak komentovat :P

Andělé existují

19. července 2012 v 13:44 | Bambulka |  Články

Přátelé jsou jako andělé, kteří nám pomůžou,když naše křídla zapomenou létat. Můžeme jim zavolat třeba i o půlnoci,když jste právě na dně z rozchodu nebo hádkou s rodiči..

V nouzi poznáš přítele.
Na světě není nejdůležitějsí mít přítele na kterého se vždy můžete spolehnout a můžete mu věřit,ale je nejdůležitější takovým přítelem být Takovým,který je tady pro někoho druhého ve dne a i noci. Prostě pořád..

Přátelství je jedno z nejsilnějších pout. Někdy se přátelství může zvrtnout v lásku nebo nenávist. Někomu přátelství vydrží i po celý život..

Praví přítel pozná slzi i když se směješ.
Není to jen o tom, zajít si s tím druhým na kafe a pokecat, ale je to umění, svěřit se tomu druhému s něčím na co nejsme právě hrdí,za co se stydíme a nebo tomu druhému naopak pomoci. Umět mu říc pravdu svůj názor. Třeba to,že mu ten nový účes vůbec nesluší..A že v tom novým kabátku z nejnovější kolekce od toho nejlepšího návrháře vypadá tak o 10kilo těžší než ve skutečnosti je..

Poznali jste někdy někoho kdo vám pomohl se dostat znovu na nohy,když jste byli na dně? Kdo vám třeba poradil nebo řekl pravdu,že vám ten nový účes nesluší byl prostě upřímný?

I'll stand by you

17. července 2012 v 12:32 | Bambulka
Ahoj prckové,protože mě nenapadájí žádný témata o kterých bych měla psát tak tu dává jednu písničku,kterou teď hodně často poslouchám.. Nějak mi pomáhá se dostat s těch problému,kterýma si teď momentálně procházím...
Kdyby jste chtěli o něčem napsat článek tak dejte vědět do komentáře :PVěrnost je vše, co žádám na zpět za lásku mou..


Člověk se někdy zamiluje do nesprávné osoby

16. července 2012 v 12:30 | Bambulka |  Autorka blogu

Když stojíš na křižovatce a nevíš, kterou cestou se dát nech mě tě vést,protože i když jsi na tom špatně já stojím při tobě.Nedovolím nikomu, aby ti ublížil,vezmi mě do své nejtemnější hodiny a já tě nikdy neopustím..
.
.
.
.
Ahoj prdové tak jak si užíváte prázky? :)) Já jdu dneska po pár dnech válení se doma s kámoškou nakupovat.. Musíme jít do města a něco nakoupit na naší "malou" akci [ :DD ] .. Včera jsem šla za kámoškou s tím,že jí donesu žehličku a kulmu na vlasy,ale trošku jsme se zakecaly,místo toho abych domů přišla za 10minut sem přišla až v 8 :DDD
Budem ťa ľúbiť ako Shrek Fionu

13. července 2012 v 10:11 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Rozhodla jsem se že ty větičky sem budu dávat... obšas se tam ukážou i nějaký ty obrázky... :))


Od teď si vážím všech lidí, který mám, protože jsem poznala, jaké to je někoho ztratit..

Člověk se po čase vrací na místa, kde prožil krásné chvíle...Jenomže už tam nikdy nenajde toho, s kým je prožil.

Počkej na kluka, který tě rozesměje jako nikdo jiný.

Neser mě, když mám v ruce pivo...
mohlo by se totiž stát, že skončí na tvé hlavě:)


Kde bys chtěl/a být za 10let

12. července 2012 v 16:08 | Bambulka |  Autorka blogu
Nápad na tohle téma : Kde bys chtěl/a být za 10 let mi příjde celkem dobrý,protože o tomhle přemýšlím už celkem dlouho.. :)) [ Nápad na článek je od mé AFFS ]


Je celkem těžké si představovat vaší budoucnost v 15ti letech a ještě k tomu když je to tak strašně daleko.. :)) Když to tak vezmu za pár měsícu mi bude 16 je to neuvěřitelné jak ten čas tak stašně moc letí.. Před nedávnem jsem si hrála venku na písku a držela se máminy sukně.. Brečela jsem jen,když jsem si odřela kolena.. Všichni mi vždycky říkavali to se zahojí,než se vdáš..

Jak ten čas šel byla jsem v první,druhé v třetí třídě,hrávala jsem si s panenkama,ale pak přišel druhý stupeň a všechno to začalo .. První láska,první trápení už jsem se nemohla schovávat za mamčinou sukni,ale už jsem v tom byla sama.. Musela jsem se naučit komunikovat s lidmi a být zoopovědná sama za sebe.. V 8 třídě jsem se sblížila víc s holkama ze třídy a s holky,která byla vždycky ta šedá mýška se stala najednou holka s kterou se začali všichni bavit.. Konečně jsem nebyla sama.. Ale dost o tomhle .. Teď mě čeká poslední rok na základce a já sama nevím jak to zvládnu bude toho hodně učení,přímačky a ještě k tomu nějaké povinnosti doma..