Nečekej úsměv od ženy, které jsi vzal všechno

12. července 2012 v 15:17 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Zdravím zdravím... Dneska jsem přijela [konečně] s dovolený,možná vám napíšu o tom později článek ;) ...

Přemýšlela jsem co mám napsat za článek a procházela jsem si rubriky a rozhodla jsem se že je trošičku ještě pozměním ...
Tato rubrika "větičky" byla zatím prázdná tak mě napadlo,že to tu oživýmm.. Na mém starém blogu jsem sem dávala každé pondělí větičky z FB a jiných různých stránek.. Možná tuto rubriku rozjedu možná jí smažu.. Dneska vám tu přidám krátký text možná jste na to někdo už narazil .. :))


Maminko, mám jen 8mm, ale mám všechny moje orgány. Miluju zvuk tvého hlasu, vždy když ho uslyším, pohnou se mi všechny kostičky v těle. Zvuk tvého srdíčka je moje nejoblíbenější melodie.
2. týden:
Mami dnes jsem se naučil jak si mám cucat paleček, kdyby si mě viděla, řekla by jsi definitivně že vypadám jako miminko.. ještě nejsem dost velké na to, aby jsem mohlo opustit můj domeček..Je tu krásně a teploučko..
3.týden:
Víš co, mami? ..jsem děvčátko, doufám, že tě to potěší, chci, aby jsi byla šťastná protože nemám ráda, když pláčeš, tvůj hlas zní tak smutně a já pláču s tebou i když mě neslyšíš..
4.týden:
Mami, moje vlásky už začaly růst..Jsou však ještě malinké, ale pěkné..Používám tento čas na cvičení..Už umím pohnout s hlavičkou, pohnout s prstíky, i ručičky a nožičky umím vztáhnout ,ale mám ještě dost času..
5.týden:
Byla jsi dnes u doktora. Mami, on ti lhal, říkal ,že nejsem ještě žádné dítě..Mami, já jsem dítě a jsem TVOJE dítě..mám city..Mami, co je to potrat?
6.týden:
Zase poslouchám doktora, působí tak chladně a bez srdce..Někdo se mi vkrádá do mého domečku..Doktor tomu říká jehla..Mami, co to je? Strašně to pálí! Mami, prosím tě, řekni mu ať přestane! Mami, já od tebe nechci odejít! MAMI POMOZ MI!!! Mami prosím..Ubližuje mi to! MAMI!!NEEE!!!
7.týden:
Mami, mám se dobře..jsem v nebíčku a Pán Bůh mě drží v náručí..Vysvětlil mi co znamená potrat...
Mami.. proč jsi mě nechtěla...??


Mě osobně to příjde strašně smutné.. Na potraty mám svůj názor možná někdy časem tu o tom napíšu článek..
Večer se vám možná ještě ozvu mějte se hezky a užívejte si prázdniny :)) Pac a Pusu vaše Bambulka♥=))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama