Vzhled není všechno

26. července 2012 v 15:37 | Bambulka |  Články
Před rokem jsme ve škole měli za úkol v informatice napsat na závěr školního roku nějaký článek.. Téma nebylo zadané a já jsem začala přemýšlet o čem bych tam mohla asi psát.. Trošku jsem se zamyslela nad lidma v naší třídě a uvědomila jsem si jednu věc .. A napsala jsem o tom krátký text.. Když jsme to měli číst nahlas slyšela jsem děcka jak se smějou a mají takový ty blbý poznámky tak jsem nechtěla číst,ale učitelka mě donutila to dočíst.. Tenkrát jsem pořádně nevěděla o čem píšu,ale až když sem to dočetla uvědomila jsem si že krásá není jen o vzhledu,ale o tom jaký člověk je uvnitř sebe.. :) Nikdo není dokonalý a každý má nějaké chyby,a je mi líto těch,kteří to pořád nechápou..
[ Tohle si spoustu z nás neuvědomuje.]Hodně lidí posuzuje ty druhé jen podle toho, jak vypadají. Jenže kdo z nás může za to, jak se narodil?? Jakou mu příroda dala krásu nebo naopak, co mu spíše nedala?? Samozřejmě,že některé věci na našem těle můžeme zkrášlovat a ovlivňovat,ale ne vše.

Nejvíce se tohle týká asi vztahů. Spousta holek a kluků je tak povrchních,že by v životě nechodila s někým,kdo není moc pěkný.

Ale tak trošku každý z nás posuzuje v tomhle směru druhé podle vzhledu,neříkám že já ne to bych opravdu lhala.Opravdu to dělá každý!! A pokud někdo tvrdí,že ne,tak lže!!Ale zase něco jiného je to, když za nějakou holkou (klukem) přijde holka (kluk) a ten/ta ji odmítne jenom proto,že se jí/jemu nelíbí na první pohled.

Ale i méně krásní lidé mohou být v mnoha směrech krásnější než ti vzhledově nádherní.Většina (neříkám že všichni) pěkných lidí to o sobě totiž ví, že jsou opravdu krásní a proto se také v mnoha případech chovají tak,jak se chovají.Nikdy bych neodmítla hned kluka,který se mi vzhledově nelíbí (výjimka jsou starší chlapi,protože nepodporuji vztahy mezi mladou holkou a starým chlapem,příjde mi to trochu hloupé ale nic proti vám.).Opravdu teď už NIKDY NIKOHO neposuzujte podle vzhledu,ale podle srdce a taky podle toho jaký je a ne jak vypadá!!

Ti méně krásní jsou v mnoha případech lepší přátelé a i lepší lásky. Je sice pěkné se chlubit tím,jakého/jakou máme krásného/krásnou kluka/holku,ale co je vnější krása proti krásnému srdci? Možná si hodně z vás řekne,tak tohle zamyšlení musela psát vážně nějaká obluda,ale já sama o sobě můžu říci,že nejsem ani nějak škaredá,ale ani pěkná.Jsem normální holka jako vy všichni tady.. :)

Opravdu se zamyslete nad tím.. Je krása fakt tak důležitá??
Vzhled není všechno.. Jsou důležitější věci než to jak člověk vypadá :)

...V celém životě se vyvaruj tomu posuzovat lidi podle vzhledu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | E-mail | Web | 1. srpna 2012 v 22:28 | Reagovat

Pravdivý a hezký článek... :-)  Taky nejsem zrovna nádherná modelka, a docela jsem za to na základce trpěla... nechápu, proč většina lidí soudí jen podle toho, jak kdo vypadá. Jinak máš nádherný blog :-)

2 Řízek Řízek | 15. srpna 2012 v 20:31 | Reagovat

S tím posledním nesouhlasím ||nejsem ani nějak škaredá,ale ani pěkná||
Protože ty jsi ta nejhezčí osůbka na tomhle světě! :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama