Deset dní - Den první

13. srpna 2012 v 12:20 | Bambulka |  10 dní s autorkou
Viděla jsem na blogu u jedné slečny [ Terless] takový dotazník nebo jak to nazvat :D na deset dní.. Tak to chci taky vyzkoušet nebo spíš se do toho zapojit?


✓ Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1.
Známe se spolu už od školky,ale tak začaly jsme spolu mluvit víc až od páté třídy. V té době jsme si říkaly "Modré holky"..Byla snáma ještě K. .. Pak se z nás dvou pomalu stávaly velké kámošky,chodily jsme spolu ven,do města a do hraní.. Byla jsi moje nejlepší kámoška a věděla jsem že ti můžu říct všechno a že mi poradíš.. Ty jsi mi vždycky poradila dobře a myslela si to semnou dobře,teda aspon doufám,ale já vždy udělala úplný opak a toho litjuju.. Byl si jako moje sestra.. S tebou jsem se vždycky hodně nasmála a nebyl den,kdy jsme se nechytaly za břicho. Strašně moc jsem si vážila tvého přátelství a byla jsem ráda za to že právě ty jsi moje kámoška!! Ale v šesté nebo sedmé třídě se to všechno pokazilo a my jsme s pohádaly.. Kdybych mohla vrátila bych všechno zpátky a udělala to úplně jinak,byla jsem tenkrát blbá a byla to moje vinna to přiznávám.. Tenkrát,když jsme spolu nemluvuly já neměla nikoho komu bych se mohla svěřit,kdo by mi rozuměl tak jako ty.. Ale pak jsme se usmířily a byly zase kámošky.. Byla jsem ráda,že jsi zpátky.. Ale ještě tento školní rok jsme se spolu nějak přestaly bavit už ani nevím proč nebo co se stalo,ale prostě to tak bylo.. Ale abych t o nezdržovala.. Chci jen aby si věděla že žádná kámoška nebude taková jaká si byla a jaká si TY!! Mám tě přes to všechno co se stalo pořád ráda! :) Ale jak se říká hádky k tomu prostě patří. :)
MTSMMMR♥ :))
Pokaždný když uvidím ciklistu vzpomenu si na TO a na tebe,vybuchnu smíchy a kontroluju jestli prošel,tohle pochopíš jen ty... :D :)

2.
Když jsme se poznali,měla jsem zrovna takovou "malou" pauzu od všech kluku.. Jenže pak si přišel ty a všechno se zvrtlo.Pořád jsem si říkala NE NESMÍŠ,ale srdce mi říkalo JO MUSÍŠ! A pak se to stalo já se do tebe zamilovala,něco ve mě mi říkalo,že ty si pro mě ten pravý,byl si úplně jiný než ostatní kluci.. Všechno to šlo strašně pomalu.. Začali jsme spolu chodit víc a víc ven a pak v létě přišla první pusa,první obějtí a první držení se za ruku.. Ještě pořád si ten den pamatuju.. Seděli jsme na lavičce u [ nebudu jmenovat].. V tu dobu jsem byla strašně šťastná. .. Vím,že jsem se teď hádali kvůli kravinám to jsou ty moje debilní nálady,ale já se už nechci hádat vím,že s tebou chci být napořád a nic a nikdo to nezmění ať si všichni říkají co chtějí,ale já vím,že chci být s tebou nedokážu si to bez tebe už představit.. Můj život by bez tebe už neměl smysl.. Nechci o tebe nikdy přijít! Jsi to nejlepší co mě mohlo v životě poznat.. I když si občas lezeme krapet na nervy tak i přes to všechno tě nehorázně moc miluju a milovat tě budu!!♥

3.
Jsme spolu vve třídě už od 3. jenže nějak jsme k sobě nemohly pořád najít cestu.. Až tento školní rok se to nějak všechno seběhlo.. Začaly jsme spolu sedět a jsme skoro ve všem stejné,hodněkrát jsme měli stejné názory,nápady prostě jsme byly jako dvojčata.. Ty kraviny v hodinách jsou nezapomenutelný "Nedělej kraviny nebo tě vyhodím i stou propiskou" kdo nebyl nepochopí. Jsem moc ráda,že jsme si k sobě našly cestu a jsme "sousedky".. Lepší spolusedící jsem si nemohla přát.. :D


4.
Vím,že ti občas lezu na nervy a někdy by si mě nejradši vydědila,ale já to nedělám schválně,jsem prostě v pubertě a ta semno mlátí ze strany na stranu a je to semnou těžký,ale i přes to všechno tě mám ráda a to moc! a vím že i ty mě.. :) I když nejsem ta za kterou by si mě chtěla mít a nikdy jí nebudu.. Jsem prsotě taková jaká jsem.. Ty jsi mi dala život,ale nedala si mi návod jak ho mám žít tak promin,že dělám chyby..

5.
Když sme se poznali myslela jsem si že si super kluk což si.. Ale na chatu mi píšeš tak a tak a když sme spolu byly venku tak ses choval úplně jinak jako by si byl vyměněnej.. Prostě to nebyl ten kluk,kterýho jsem znala s chatu.. :)

6.
Byla jsi tu vždycky pro mě,když všichni odešli a otočili se ke mě zády a za to já ti děkuji.. Pomohla jsi mi sevším,dokonce i s problémy ve škole a s lidima s něma.. Dokázala si s toho vždycky udělat srandu a naučila si mě vysmívat se takovým lidem do xichtu! Zvedla si mi seběvědomí a naučila si mě žít s mýma chybama.. A za to ti moc děkuju!! Jsem ráda za to že tě mám!!♥

7.
Vždycky si mi psal co ke mě cítíš atd. ale nikdy si mi to nedokázál říct do očí tak se pak prosím nediv že ti už neveřím a připadám si jako hračka,kterou odhodíš když už tě přestane bavit.. Upřímně měla sem tě fakt ráda,ale teď už si nejsem jistá v ničem..
8.
Dřív jsme spolu chodily ven snad každý den.. Dělaly kraviny řvaly po klukách úplný hovadiny,jenže pak se něco pokazilo a ty si začala vymýšlet jak mě dostat na dno..Vymýšlela si věci,,který nebyly vůbec pravda.. Jenže pak jsme se tomu s holkama začaly smát bylo to fakt k smíchu..A pak si měla jít k ředitelovi dělat ten rozhovor,jenže si nechtěla jít sama tak jsem se nabídla,že půjdu s tebou a pak šla nakonec i V. a pak nějak jsme se spolu zae začaly bavit,chvilku to bylo jako by sme se teprve poznali,ale teď je to už lepší vydržím spolu v jedný místnosti :D né.. Je to jako dřív.. Teda doufám.. Jsem ráda,že jsme si k sobě našly cestu.. :) Doufám,že nám výjdou i ty naše plány.. :) Mám tě ráda :)

9.
Ani nevím,proč ale nechala jsem si to až nakonec,protože tohle je pro mě hodně bolavé téma .. Nedivte se že končím 9. ale v této části bude víc lidí.. Neměla jsem možnost vás pořádně poznat a mám na vás jen malé utržky vzpomínek,ale jsou to jen ty dobré vzpomínky.. Odešli jste z mého života tak brzo,že jsem to ani nestačila zaregistrovat.. Strašně moc mi tu chybíte,kdybych mohla mít přání bylo by to takové abych vás měla zpátky.. Nemá mě,kdo rozmazlovat a po pravdě mi to chybí.. Věřím tomu,že teď tu jste semnou i když vás nevidím,ale cítím že to tak je.. Vím a věřím v to že mě vidite a jste tu pořád semnou, V dobrém i ve zlém.. Pořád jste s budete v mém srdíčku!! ♥♥Miluju vás!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terless Terless | E-mail | Web | 13. srpna 2012 v 12:33 | Reagovat

nebude :) já to pochopila za chvilku ;)
neni za co :))
jojo, děkuju moc :D ;)

jé, to je super, že ses taky zapojila! :)
je zajímavé číst tyhle věty a nevědět, komu jsou adresovány.. :)

(jen prosím oprav mojí přezdívku na Terless, díky ;))

2 Jíťák Jíťák | Web | 13. srpna 2012 v 14:23 | Reagovat

Já se do toho taky chtěla zapojit, ale nakonec jsem se do toho nepustila. Jelikož to nikdo nechtěla číst ty moje hemzy. :D :D

3 Jíťák Jíťák | Web | 13. srpna 2012 v 14:32 | Reagovat

Já už to zkoušela ;) Nevím. Radši budu psát další povídku :D než tohlencto.

4 hannah-montana-twilight.cz hannah-montana-twilight.cz | Web | 13. srpna 2012 v 16:24 | Reagovat

JSI PŘIJATA DO AFFIS

5 LucLin LucLin | Web | 13. srpna 2012 v 16:37 | Reagovat

Děkuju za tipy! :) Konečně si mám co stahovat. :D

Wow dobrá jsi! :D Já bych si asi na 10 lidí nevzpomenula. :D Ale jo vzpomněla, ale nebyl by to moc hezký článek. :D

6 Cathy Cathy | Web | 13. srpna 2012 v 17:44 | Reagovat

Je to skvělý, možná se do toho někdy zapojím. :)

7 Miška Miška | Web | 13. října 2012 v 11:05 | Reagovat

nádherný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama