Září 2012

Nadpis? Těžko říct

30. září 2012 v 18:48 | Bambulka |  Autorka blogu
Zdravíčko, já vím slíbila jsem článek, ale nějak se nemůžu rozhodnout zda ho mám vůbec psát ;/ Tak bych potřebovala vaší radu. Šlo by o to,že bych přestala psát články ti/ypu (pššt ;DD) deníčku a vždycky na konci měsíce bych napsala článek na téma DRBY NA AUTORKU.. Bylo by v tom článku, no prostě takový ty drby co jsem dělala co se stalo atd.. chápete ne? :D Já na to vysvětlování jsem úplný jelen! ;D Tak prosím hlasujte v anketě a do komentářu napište svůj názor :)

* Pak bych vás jěště chtěla poprosti jestli by jste nedali LIKE a na jednu stránku, moc by jste mi pomohli ;)) ODKAZ JE TU

Musí to bejt in, hafo cool, jak sviň stylový a oslovovat davy milionový. Vyhrávat první místa všech světovejch charts
a celá planeta to musí žrát.
Bejt in, hafo cool, jak sviň stylový a oslovovat davy milionový. Vyhrávat první místa všech světovejch charts dokud můj hit nezačne lidi srát...

What I want to do - before I die

30. září 2012 v 12:04 | Bambulka |  Before I Die
.. Áno, áno já vím dlouho jsem zase nic nepsala, ale nějak nebyl čas :/ Tento týden jsem byla pořád někde pryč, takže se mi večer nechtělo už nic psát.. :) Jen abych to napravila mám pro vás nachystano pár článku, nějaké témata jsou v menu (odkaz) Jen přemýšlím jestli mám psát ty drby o mě o_O no uvidíme :DD Včera jsem koukala na nějaké obrázky a tak mě napadlo že to taky zkusím :P

Více v C.Č.

Vrrrr

25. září 2012 v 15:56 | Bambulka
Ahoj, zlata tak co jak se máte? :P Chtěla jsem vám dneska přidat jednu recenzi, ale nějak nestíhám :D Takže píšu jen, aby jste věděli, že žiju! :D Omlouvám se affs, ale dneska už asi nestihnu oběhnout.. Musím se učit a zachvilku valím pryč.. Slyšeli jste už tu novou písničku od 1D? Musím říct, že ta se mi líbí asi ze všech nejvíce :) Zítra nebo ve čtvrtek čekejte tu recenzi :P Obsah co je pod čarou je pro 18+ :P Takže dámy radši si sedněte :DD


Na světě je krásně

24. září 2012 v 14:03 | Bambulka |  Vlastní tvorba autorky
. . Našla jsem další básničku,kterou jsem psala někdy kolem asi března? Nevím přesně :) Básnička byla o něco delší,ale tročku jsem jí ustřihla. Tak snad se bude líbit. :)


Na světě je tak krásně,
Proto znovu skládám básně.
Tohle je jedna z nich,
Na rtech mám znovu smích.

Sluníčko venku krásně svítí,
Jak nádherné je na světě býtí.

Hlavu položím do trávy,
A vidím mráček modravý.

Raduji se z každé maličkosti,
A špatných dnů mám už dosti.

Nic neodkládej na zítra,když to můžeš udělat teď!

23. září 2012 v 19:38 | Bambulka |  Články
Zdravím vás, doufám, že jste si užili víkend na plno :)) Ale abych tu nezdržovala nějakýma kecma tak jdu rovnou k věci..

Brouzdala jsem na internetu a narazila jsem na jeden text.. Já osobně si myslím, že je to pravda. Člověk by měl někdy trošku spomaliit a užívat si dokud může a neodkládat věci na zítra, když to může udělat dneska a teď! Někdy je trošku dobrý spomalit a zastavit se a dívat se kolem sebe.. Když to tak vezmete tak na svtě je krásně, když ho máte ským žít a já věřím,že máte! Tak úsměv a radujte se.. Život je boj, ale bojovat se musí! Život je boj, ale stojí za to!

V životě by jste měli vyzkoušet všechno i když se bojíte, sranda musí být a bez té by tu nebylo veselo. Skočte do všeho po hlavě. Ať je to cokoli stojí to za to! :) Užívejte si dokud můžete a dělejte věci, které vás baví. Bojí te se výšek? Překonejte to!


A to, že jste se jednou ocitli na samém dnu, nevadí! Poučte se, stoupněte a jdite dál! - Chybama se člověk učí.


Opustil vás váš přítel? Nesedtě doma v koutě s kapesníkem v ruce,červenýma očima. ale ukažte mu,že jste silné! Já vím je to těžké, ale vy to zvládnete.. Máte okolo sebe spoustu přátel, kteří vám pomůžou a jsou vaší oporou.!

Žijte přítomností! Budoucnost je to co bylo a už to nezměníte,Minulost je to co bude, ale nejdůležitější je to co je teď!!


Lidé kolem nás

22. září 2012 v 19:36 | Bambulka |  Články
Každý den okolo mě projde hodně lidí, ať to jsou ženy nebo muži. Potkámám na ulici spoustu lidi s brýlemi i bez nich. Lidi sedící, běžící,stojící,volající. Některé zaregistruji a některých si ani nevšimu.
Některé lidi známe i několik let, ale nevšímáme si jich, nevnímáme ani, že kolem nás každý den chodí. Myslíme si, že my jim jsme stejně ukradení jako oni nám, ale když se jednoho dne pořádně zadíváme, tak můžeme zjistit, že to není pravda a že jsme celou tu dobu přehlíželi hodně důležité, milé a přátelské osoby.

Když jdete po ulici a vidíte nějakou slečnu či kluka, tak si o nich udělat svůj vlastní obrázek a myslíte si o nich bůhví co, ale když je poznáte víc tak vlastně zjistite,že jsou to úplně jiný lidé, než ti za který ste je měli. - Nikdy Nedej Na První Dojem..

Ten kluk už se na mě zase dívá? Co po mě chce? Myslím, že na tohle je v mnoha případech jasná odpoveď. Ve většině případech, když vás kluk "probodává" pohledem, tak to znamená, že se mu vlastně líbite, i když on vám moc sympaticky na první pohled nepříjde. Tohle je vlastně případ hodně mladých lidí, kteří by nešli na kafe s někým, kdo se jím nelíbí. - Vzhled není všechno.
Myslím si, že tohle stojí aspoň trošku na zamyšlení.

Bambulka♥

Anděl nebo Ďábel?

19. září 2012 v 20:54 | Bambulka |  Autorka blogu
Ahoj dětičky :D dneska jsem snad 10x otevřela okno s novým článkem a vůbec jsem nevěděla co mám psát.. Začala jsem psát jeden článek jenže mě to nějak nebavilo a navíc nemám dneska nějak moc dobrou náladu bolí mě nohy a nemůžu vůbec chodit.. Jsem ráda,že jsem se doplazila aspoň do tý blbý školy .. Ale musím vám říct,že jsem hrozná "mrcha" dneska ve škole nás s kámoškou otravoval pořád jeden spolužák a prostě v hodině prozváněl smál se jako blbej a měl s toho bůhví jakou standu.. .. a já to už prostě nevydržela ááá.. je to trapné takhle psát,ale stalo se a já bych to do sebe nikdy neřekla,že to udělám :D prostě sem na něho ukázala prostředníček..

Okey, tak tohle radši přeskočíme :D Zítra má moje kámoška narozky a já pro ní nemám žádný dárek (jestli to čteš tak promiň, že o tom zase mluvím, ale mě to prostě štve! :D Jo a jen tak mimochodem mě nic nekupuj :P :)) mě stačí jen to že jsem se zase "usmířily" :)) )

Héj,ale tohle vám musím říct! :D Jsem včera stála s holkama před třídou a teď si vedle mě stoupl kámoš "Nejsi ty nějaká malá" jako pff až tak malá zase nejsem (zlato a ty drž papulku :D :) )

V nějakém článku jsem psala že se rozhoduji,že bych na konci měsíce psala nějaké drby o mě a pořád tak nějak o tom přemýšlím., ale tak možná něco sepíšu :) Jinak zítra čekejte nějaký článek :)))

A omlouvám se AFFS,že teď moc neobíhám.. Je toho moc,škola atd. Zítra vše napravím :)

Mějte se krásně vaše Bambulka♥:)

Samota je nejhorší stav

17. září 2012 v 16:01 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Po dlouhý době přidávám větičky a nějaký obrázky,tak snad se bude líbit.. :) A jak se říká,každému se líbí ten citát,který sám zažil.. :))


Život v Italii

16. září 2012 v 17:58 | Bambulka |  Autorka blogu
Hodně často teď mluvíme s mojí spolužačkou a tak vůbec s holkama o tom kam půjdeme na školu a co budeme dělat po škole.. S kámoškou jsme si slíbily až doděláme střední tak spolu pojedeme do Italie. Jedná se o takový au pair pobyt,možná jste někdo o tom už něco slyšeli.. Prostě nás dá nějaká agentura do rodiny a tam se jím budeme starat o děti a domácnost.. Je to buď na rok nebo na 6 měsíců. A my s kámoškou jsme si řekly,že tam budeme na ten rok..


Do Italie jezdím s rodiči už asi od 11 let a jezdíme každý rok do městečka Caorle,je to úžasný město.. Strašně ráda se tam vracím je tam klid a hlavně miluju italský jazyk proto se ho teď po večerech sama snažím učit.. Chtěla bych za ten rok (co se tam s kámoškou po škole vydáme) poznat trošku život italu.. Poznat nové lidi a hlavně se naučit italsky.. Přemýšlela jsem že bych si tam pak našla nějaký ten baráček a jezdila bych tam každý rok s našima na celé léto.. Vlastně jsme si s kamarádkou říkaly,že si tam otevřeme vlastní restauraci,ale já osobně,bych se tam prvně chtěla zabydlet a usadit a až tak za dva tři roky si třeba něco otevřít.. :)


Je to sice ještě daleko máme před sebou další 4 roky učení a kdoví co se za tu dobu změní,ale jedno vím jistě o velkých prázdninách jedeme na měsíc na brigádu do Italie s jednou cestovkou a to mi nikdo nevymluví,protože nechci zase celé léto prosedět doma jako ta trubka :)Deset dní - den devátý

16. září 2012 v 15:03 | Bambulka |  10 dní s autorkou
✓ Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
✓ Den druhý - Devět faktů o tobě.
✓ Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
✓ Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš.
✓ Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
✓ Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).
✓ Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.