Leden 2013

KLUB JSME ORIGINÁL | TÉMA - Pohádky

28. ledna 2013 v 18:34 | Bambulka |  JSME ORIGINÁL
Každý z nás měl rád nějaké pohádky na které se mohl dívat pořád dokola a nikdy nás neomrzeli. I já nebyla vyjímkou. Mezi mé nejoblíbenější patřil Třeba Maxi pes Fík, Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek, Broučci...atd. :)


A teď se již podívejte jaké pohádky měli/mají rádi členové klubu "Jsme originál"


Láska je láska

23. ledna 2013 v 16:03 | Bambulka |  Články
Rozhodla jsem se napsat článek o lásce a tak jak to vidím já. A proč zrovna o lásce? No protože je všude kolem nás. Skoro každý den, když výjdu z baráku tak vidím zamilované lidičky ,kteří se drží za ruce a jsou šťastní nic jim nechybí mají jeden druhého a jsou jako jeden. Dvě těla, ale jedna duše.. Nemůžou být bez sebe a každý den se na sebe těší a nemůžou se dočkat, až budou zase spolu. Tomu se říká Šťastná láska..

Ale je i jiný druh lásky jako je třeba neštastná je spousta lidí, kteří jsou do někoho zamilovaní, ale ten druhý jeho city neopětuje, neví o nich. Neštěstná láska může být vlastně i to, že někoho milujete a bojíte se mu to říct bojíte se mu to přiznat a bojíte se toho jak bude reagovat a jak se zachová.. Nešťastná láska může být i taková, když se ze svojí drahou polovičkou strašně pohádate a rozejdete se, ale i přes to všechno přes ty škaredý slova co jste si řekli tak vy ho stále milujete. Láska je taková nemoc která se nedá léčit, nejsou na ní žádné prášky. Ale může jí vyléčit a zahojit všechny rány a to je čas.. Čas všechny rány zahojí.

Ale co to vlastně láska je? Mít rád? Milovat? Líbit se? Tenhto pojem platí, ale pro všechny tři slova. Někdo se někomu zalíbí začne ho mít rád a pak se zamiluje. Jenže mu pak ten někdo ublíží a jsme zase u nešťastné lásky.. Ale taky spolu můžou být dny, týdny, měsíce, roky a je to šťastná láska. Milují se, mají se rádi tak jako první den, kdy se poznali.


Jakou teď prožíváte lásku vy?


Chceš? - Protože já Chci!

22. ledna 2013 v 15:09 | Bambulka |  Autorka blogu
Chci tu být s Tebou!
Chci aby si líbal mé rty!
Chci aby si mě hladil po vlasech!
Chci aby si mě držel za ruku!
Chci aby jsi tu byl pro mě!
Chci usínat vedle Tebe!
Chci být v Tvé náruči!
Chci být v Tvé blízkosti!
Chci cítit Tvojí vůní!
Chci cítit Tvé rty na mých!
Chci Tě milovat!
Chci Tě mít ráda!
Chci Tě!!


I když se ti svět hroutí, ty se nesmíš zastavit

21. ledna 2013 v 15:09 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Hodně jsem si psala různé motta, citáty, poučení a já nevím co ještě a tak mě napadlo, že bych se s vámi mohla o některé z nich podělit. Většinou jsou to věci, které jsem sama prožila a vždycky to nějak vyjadřovalo mojí situaci. Někdy mi to dalo velké rady do života. Některé jsou i moje, které jsem psala při nějakých událostech co se stali v mém životě. :)
Tak snad se vám to bude líbit :)


I když se ti svět hroutí, ty se nesmíš zastavit..

Když ses už narodil, tak nevzdávej to zbytečně!

Smrt je pomíjivá, tak se snaž tady bejt co nejdéle!

Existují věci, které jsou tak romantické, citlivé a něžné, ale bez tebe si je neumím představit.

Nikdy přesně neviš, kdy najdeš a kdy ztratíš..

Smutní lidé se často zdají být na povrch těmi nejšťastnějšími..ale uvnitř nich se odehrává boj na život a na smrt.

"Víš,kdy se člověk dává do pláče?Když ví,jak vypadá štěstí,ale nemůže ho vzít do rukou."

Milovat je jako říkat:"Je nádherné,že existuješ.

Je zvláštní, že slova jako :Miluji Tě..je snažší říct někomu koho nemilujem než té Osobě kterou opravdu Milujem nedevše!..

Život je iba cesta, na ktorej strácame tých ktorých najviac milujeme.

Si jediný, ktorého ľúbim. Tebe som odhodlaná srdce dať, teba verne ľúbiť budem, i keď ma prestaneš mať rád..

KLUB JSME ORIGINÁL | Téma FB

21. ledna 2013 v 13:09 | Bambulka |  JSME ORIGINÁL
Druhé téma tohoto roku jsem zadala ↓. Můj názor. Dnešní mládež na něm tráví někdy, až moc času. I když na druhou stranu je FB, dobrý způsob jak komunikovat s lidmi, který jste dlouho neviděli nebo od sebe bydlíte daleko.. :)

Někdy mám chuť zmizet tam kde mě nikdo nenajde,

15. ledna 2013 v 18:15 | Bambulka |  Autorka blogu

Příjde mi jako by jsme byly dvě. Jedna je silná a jde si za svým cílem, ale ta druhá je úplný opak. Nevěří si a vzdává se bez boje, ale obě se navzájem doplnují a pomáhájí si. Drží při sobě a nikdy se nerozejdou. Jedno tělo, jedna duše, jedno srdce.

♪ Vesmír vždy stojí při nás, když jdeme za svými sny, jakkoli hloupé by se mohli zdát. Jsou to naše sny a jen my víme, jakou cenu za ně platíme.

Hodně lidí na mě teď tlačí, kam chci jít na školu. Pořád dokola se opakuje ta samá věta: "Tak co kam si chceš dávat přihlášku" Když už ze mě nějaká škola vypadne tak mi jen řeknou, že s toho nebudu mít žádné uplatnění do budoucna. A to vám vrazí kudlu do zad. Nejvíce od těch od kterých to čekáte nejmíň.

♪ Šťastný chce být každý člověk. I ten, který se nakonec oběsí...


Chtěla bych nachvíli vypnout a ležet na posteli do uší si pustit oblíbené songy a být sama se svými myšlenkami a porovnat si to v hlavě co vlastně chci dělat. Jenže pokaždý, když se o to pokouším tak mi do pokoje vtrhne otec a nebo mamka. Nemůžu mít nachvíli soukromí. No vlastně soukromí mám, jen když oni nejsou doma a nebo zrovna spí. Hodněkrát jsem to mámě říkala, že chci do pokoje nějaký normální dveře, že tam chci mít soukromí a být sama, jenže co ona pro to udělala nic.
Jo možná si teď někdo řekl, že jsem hrozně náročná a že musím mít všechno o co si řeknu atd. atd.
Jediný co chci je mít aspoň doma chvíli soukromí.

♪ Jako ztracený ořezávátko. Kreslíš si svůj obrázek ale najednou se ti zlomí pastelka. Chceš ji ořezat a kreslit si svuj obrázek jenomže to nejde.. Ztatil jsi ořezávátko..

KLUB JSME ORIGINÁL | Téma: Oblíbení blogeři

15. ledna 2013 v 14:29 | Bambulka |  JSME ORIGINÁL
První téma pro tento rok jsem zadala OBLÍBENÍ BLOGEŘI. A teď se již podívejte na oblíbené blogy, členu klubu jsme originál.


Lola :)
www.my-diaary.blog.cz

Obľúbený blogeri. Tak tých mám viac! Chodím na veľa blogov rada aj keď niesme AFFs. Bavia ma ich články, fotky, proste všetko.Niekedy čítam aj archív týchto blogov, lebo vždy tam nájdem niečo zaujímavé. Raz som narazila na krásny blog, ale bohužiaľ som si ho nezapísala a odvtedy som na ňom nebola! :( Obľúbených blogerov mám aj zo zahraničia. :)
Moja obľúbená blogerka je Lilly s blogu www.lilly-uchiha.blog.cz Určite má také články, čo niektorí nikdy nenapíšu, ani keby chcú! Proste jej články sú dokonalé! :)

Maryuuan-Mo
maryuuan-mo.blog.cz

Já mám oblíbených blogerů víc. Jednou z nich je Em Age (empty-island.blog.cz), která má na blogu vždy velmi zajímavé články a myšlenky a navíc ještě pěkné fotografie, na kterých jí to moc sluší.
Další je Bekky (bekky.blog.cz), která má zajímavé recenze, nejen na make-up a líčení, ale třeba na čaje a jiné. Natáčí i videa a je to moc sympatická osoba.
Jako třetí bych ráda uvedla blogerku, která se nepodepisuje, takže nemohu říct přezdívku (my-asian-blog.blog.cz), která má blog o asijské módě.

blom
georgeweasley.blog.cz

Moje oblíbená blogerka rozhodně není jen jedna jejich opravdu hodně. Nechci tady všechny vypisovat bylo by to na hodně dlouho. A proč ta těch důvodů je to víc (budu mluvit v množném čísle :DD ) Jejich blogy jsou zajímavé nepíšou žadné věci které jsou nudné a takové nezajímavé když přidají třeba fotky něco zajímavoho nebo vtipného k nim napíšou. Nemusí být ani aktivní to mě tolik nevadí ale musí prostě vědět o čem píšou. Tak a já už budu končit ať se do toho ještě nezamíchám.


Bobánek

14. ledna 2013 v 18:22 | Bambulka |  Autorka blogu
Zdravíčko šílenci.. Dneska nějak nestíhám psát článek, byla jsem ve škole do 5 a až ted jsem se dostala na PC. Mám šílenej hlad všechno mě bolí a chce se mi spát :D Měla jsem nachystaný jeden článek, ale nějak se mi to nechce psát :D
Odpovědi s klubu jsem hodím asi taky, až zítra.. :)
Menší ukázka, když vaše budoucí spolubydlo je stejný pako! :D

Já: Je fajn že máme poblíž školy dětský domov, kdyby nás naši vydědili, pak domov důchodců, až budeme starý, policii když se opijeme v baru, kterej je mimochodem blízko.. pak kino kde jim vykrademe popkorn :D no a pak dva hotely kde můžeme přespat .. a kdyby se to prokeclo tak tam sou dva rybníky a můžeme ukončit náš krásný život
O: twl dobržýýý :D :D
J: jěště poštu aby sme mohly pooslat dopisy z vězení, ale banku sem nenašla :D
O: tak to je na prd :D
J: jo ještě restaurace kdyby si měla hlad :D
O: a obchody? :P :D
J: cukrárna pro mě... protože mám děsný chutě :P :D
O: nejses tehotná?? :D
J: lékárna kdyby si potřebovala těhotenskej test :D
Billla dnes to nejlepší pro mě :D
O: :D :D
J: Héj tam je jen Billa :D
O: aspon to az pujdem v noci na rohlíky :D
J: jasně budeme je jíst přímo v obchodu :D
O: jo ja zadnej nemela vazne, cela od drobku :D
J: to soU jen pilny, víte se mi to sype s hlavy :D

Asi nepochopíte, ale to je detail :D
No, ale aby jste byly v obraze. Tak se chci hlásit s mojí kámoškou na jednu školu, která je bohužel daleko od našeho města ( brouku :( ), takže to znamená, že musím být na intru. A tak jsme včera hledaly co je v okolí tý školy. A pak jsme si s toho začaly dělat srandu a tak nějak s toho vzniklo to co vidíte nahoře. Mimochodem, kdo by to nepochopil tak je to náš "rozhovor" :D
No bude to celkem zajímavý jestli nakonec na tu školu půjdu.
Myslím si že se na tom pokoji (intru) zabijeme navzájem :D Né všichny tam budou mít s nás respekt! :D Yeáá :D
Budu se loučit bobánci, Pá :)

Info? :)

11. ledna 2013 v 21:44 | Bambulka |  KOŠ - to co se jinam nevešlo
Zdravíčko šílenci :P
Dneska jsem se pokusila o nový dess, ale není to ještě dobrý, musím to vylepšit. Jen jsem chtěla říct, Ti kteří to máte velký jako .... tak si tu stránku krapet zmenšite maličko jsem to nedomyslela s tou velikostí :P :D
Jinak jak jste si možná všimli tak jsem si zrušila AFFS. Nemám čas obíhat. Takže v menu mám jen oblíbené blogy (zatím tam nemám napsaný všechny :P ).. A to, že jsem si zrušila AFFS, neznamená že k vám už nikdy nezavítám :P Zítra čekejte nějaký normální článek ;)
Budu se už loučit :)

Dobrou noc Bambulka
Přidáno: 22:03 - se na to můžu vykašlat, nejde to! :D