Únor 2013

Pocity...

28. února 2013 v 13:17 | Bambulka |  Autorka blogu

- Ten pocit, když nemáš nikoho, koho by zajímalo jak ti je.
- Ten pocit, když myslíš na něco na co by jsi nejradši zapomněl.
- Ten moment, kdy vás něco neuvěřitelně sere a vy to stejně musíte držet v sobě.
- Často objímám polštář a představuju si, že jsi semnou.

Pouč se z chyb co v životě dostaneš, jinak se nikdy lepším člověkem nestaneš. Kašli na ty co ti podkopávají nohy, jsou to jsen tupý mozky s tupími rohy.


Nahota

25. února 2013 v 15:59 | Bambulka |  KOŠ - to co se jinam nevešlo

Není nahota krásná věc? :P


Žárlivost je svině

24. února 2013 v 11:59 | Bambulka |  Autorka blogu
Nutí lidi dělat to co by jinak neudělali. Nutí je přemýšlet o věcech, které by ten druhý nikdy neudělal.


Vrátit se v čase

22. února 2013 v 15:43 | Bambulka |  Články
Sedím v pokojí a přemýšlím co bych měla napsat za článek. Hodně lidí píše, že by se nejradši vrátili do dětských let, že tenkrát byl život lehčí a krásnější a když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně mají pravdu. Tenkrát bylo všechno lehčí a krásnější.

Moje děcké léta jsem trávila větišnou venku, kde jsme si hráli na písku a bourali bábovky ostatním, kdy jsme soutěžili kdo má lepší a větší hrad z písku. Kdo si jako první zahrabe nohy, ruce.. Kdy jsme hrávali babu, schovku, mrazíka, kdy jsme si házeli s míčem běhali po venku jen v teplákách a bylo nám jedno co si kdo o nás myslí a jaké máme oblečení.. Kdy nám maminky foukali naše rozbitá kolena po pádu z kola.. Stavěli jsme si mezi keřama různé domečky z deky, listí a různých kůacíku..

Každý večer jsme chodívali spát po večerníčku.. Pamatujete si pohádky jako je třeba Krteček, Pan dubínek nebo kouzelnou školku, na tu jsem se vždcky moc ráda dívala.. Tamagoči kolik hodin jsem na něm hrávala a nepotřebovala jsem žádný IPod nebo IPhone.. Hrávali jsme různé deskovky jako je třeba člověče nezlob se, dostihy a sázky ...

Já jsem děctví prožívala s mojí kamarádkou, vždycky jsme byl spolu venku byly jsme jako sestry, hrávaly jsme si za barákem na dece s panenkama, vozily kočárek, chodily jsme ven s našemi morčátky.. Byly jsme nerozlučná dvojka vždycky jsme drželi při sobě.. Jsem ráda, že jsem neměla děctví plné počítaču..

A teď? Teď všichni dřepí jen za počítačem, všechny deskovky najdete na online hrách, místo toho aby jste si psali dopisy tak si píšete přes FcB nebo email.. Dneska jde už všechno jen přes internet je to smutné, ale už je to buhužel tak.. ..

Příběh jednoho psa

13. února 2013 v 19:39 | Bambulka |  Články
Smutný príbeh z úst jedného psíka... Keď som mal 6 týždňov, kúpili ste si ma. Veľa som sa hral deťmi a bol som veľmi šťastný s vami. Ako som rástol, rástli so mnou aj starosti o mňa a aj môj apetít. Deti sa so mnou už nechceli hrať a keď som pribehol a čakal pohladenie tak ma odohnali a mnohokrát do mňa aj kopli. Jedno krásne ráno ma posadili do auta. Ja som bol taký šťastný,konečne po dlhých mesiacoch vidím aj niečo iné,okrem našej záhrady. Zastali sme na krajnici diaľnice. Odhodili ste moju obľúbenú loptičku. Utekal som za ňou,ale kým som sa vrátil,vy ste tam už neboli. Bezradne som behal medzi autami s loptičkou v ústach.Vodiči na mňa trúbili a našli sa aj takí, ktorí zrýchlili keď ma zbadali. Chcel som vybehnúť na kraj cesty,lebo som sa veľmi bál. Zrazu som pocítil silný náraz v boku a viac som sa nemohol postaviť. Z posledných síl som sa doplazil na kraj cesty. Pokúšal som sa ísť za vami,ale nedokázal som to. Okolo mňa bola samá krv. Bola tma,bál som sa bola mi zima. Loptičku som ešte stále držal v ústach,bol som si istý,že sa pre mňa vrátite. Márne som štekal,zavíjal,nikto sa pri mne nezastavil. Po dlhých hodinách pri mne zastavilo auto, a nehľadiac na krv a blato ma uložil do svojho auta.Keď auto zastalo, muž v bielom plášti sa k nám rozbehol. Iba pokrútil hlavou. Môj nový pán,ktorý ma poznal 15 minút ma objal a veľmi plakal. Vtedy som pustil loptičku,aby som mu oblízal ruku a vyjadril mu svoje "ĎAKUJEM". Potom som zaspal a naposledy som počul ako môj nový pán plače. Už sa nebojím,nič ma nebolí a nie je mi zima "Zomrel som". Možno keby som nerozhrýzol topánky a nejem tak veľa,možno by som mohol ešte žiť.

To mě dostalo!! Je smutné jak lidé zvířatům ubližují.. :(

KLUB JSME ORIGINÁL | Téma - Písničky

12. února 2013 v 12:03 | Bambulka |  JSME ORIGINÁL
Na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem tu ted dlouho nebyla. Neměla jsem na blog nějak náladu :P ... Ale už jsem zpátky a to s Klubem "Jsme originál" ....

Dalším tématem pro klub jsme originál bylo "Písničky" .. Zajímalo mě jaké písničky mají holky rády a jestli na ní mají nějaké vzpomínky.

Evča Dubová
Lady Nectarine

http://ladynectarine.blogspot.cz/

Jako každého člověka, i mne provází hudba životem. Bez ní si už nedokáži život představit.
Nikdy jsem neměla konkrétního zpěváka nebo zpěvačku, ale poslouchám na střídačku spousty interpretů, takže oblíbenost písní se mi strašně rychle mění ;). Zrovna teď poslouchám stále dokola Lanu del Rey. Její písně mají hloubku, rytmus, to "něco" v jejím hlase je nepřekonatelné, dokonalost sama.
Tak třeba její píseň National Anthem. Úžasná. Miluji, když si zpěváci píší písně sami :)

blom
georgeweasley.blog.cz

Tak pro začátek oblíbených písniček mám několik. Neý bych vypisovala názvy písniček tak radči napíšu pár interpretů snad to nebude vadit. Tak například Justin Bieber, Ashley Tisdale, One Direction, Enrique Iglesias, Tereza Kerndlová, Monika Bagárová, atd....
Mám je ráda prostě asi hlavně kvůli tomu kdo je zpívá. Samozdřejmě né každá písnička od nich se mi líbí musí mě aspoň trošku zaujmout. Toť vše :DD :PNenech si ujít 2. díl | Knihovna

1. února 2013 v 11:35 | Bambulka |  Rady a tipy
Napadlo mě že je tu pár čtenářu, tak jsem si řekla, že bych jsem mohla hodit seznam pár knížek, který jsem již četla a zaujali mě :) Časem budu přidávat nové knížky..


Krásní mrtví - Eden Maguire ( 1.- 4. díl)
Sága prokletých - Margit Sandemová (1.- 4.díl )
Kluci brečí taky - Josef Týč
Můj cucflek a já - Ilona Eniwohlt
Můj vysvlečenej deník - Johana Rubínová
Holky nepláčou - Jessie Elliolová