Červen 2013

Když se jednou zase rozepíšu

30. června 2013 v 17:06 | Bambulka |  Autorka blogu
Zdravíčko, tak konečně jsem se dostala na PC a dokopala jsem se napsat nějaký ten článek. Tento týden byl hodně náročný, ale zvládlo se to. Od pondělka jsem měla celkem lítačku. :D Ve škole byl velkej zmatek, kvůli našemu vyrazování, ale naštěstí to všechno dobře dopadlo. :)

Čtvrtek byl pro všechny nejtěžší den za celý školní rok. Čekalo nás vyřazování, kterého se snad každý trochu bál. Všichni v nervech a i když to byl náš poslední den, tak jsem se na nacvičování všichni hádali, kvůli kravinám, protože toho měli už všichni plný zuby a nevry se valily proudem. Asi 3 hodiny před akcí jsme s kámoškama zcháněly dárek pro naší třídní učitelku. Lítaly jsme po městě jako blbci, ale nakonec se nám poštěstilo a dárek jsme jí koupily.
Abych nezapomněla. P. učitelka z toho měla velkou radost i z těch růži co jsme jí nechali udělat. Byla strašně nadšená. Udělalo mi to velkou radost, že jsme se jí trefili do vkusu. :)

Ve 4 jsme se všichni sešli na místě a začal další zmatek. Nestíhali jsme se převlíct, takže jsme byly všichni vynervovaní, ale nakonec to vše dopadlo dobře.
Náš program byl úspěšný a my se mohli chlubit naším skvělým vystoupením. Poté, ale nastala ta vážnější chvíle. Okamžik, kdy jsme spolu všichni jako kolektiv stáli naposled na jednom podiu. Kdy jsme jako kolektiv naposled dostali vysvědčeni a potřásli si rukou s naší milovanou třídní učitelkou.

Musím říct, že i když jsme si všichni řekli, že nebudeme brečet tak opak se stal pravdou. Nakonci, když k nám přišla naše nejoblíbenější učitelka a hromadně jsme se obíjmali, tak se půlka třídy rozbrečela.
"Byl to fakt doják." - Slova, která padla od půlky třídy.

Lidi budete mi chybět. Mrzí mě, že jsme se jako kolektiv stali, až teď ten poslední týden. I když jsme se občas hádali a nadávali na sebe, tak mi to všechno bude chybět. Budou mi chybět ty naše hlášky. Dokonce i to jak na nás učitele řvali, když jsme udělali nějaký průšvih. Budete mi chybět vy! Nedokážu si už představit, že už nebudeme tvořit ten kolekvit lidí, kteří po sobě občas řvali, ale měli se i přes to rádi.
Děkuji vám za rozlučku, byla úžasná. I když jsme vás pak museli tahat domů, ale bylo to super! Válet se v poli můžeme jen my 4. :Hele jede jsem nějaký auto. Po půl hodině. Však se to nehejbe. Ty vole to je lampa! :D, pochopíme jen my :D Hromadé objímaní, nikdy nezapomenu! :) Jste lásky. :)
V srpnu se na vás těším! :)

V pátek jsem byla s kámoškou na jedný akci. Když jsme si šly sednou nachvilku na lavičku do takovýho "pole" a vyšly jsme nahoru tak tam ležela nějaka holka s klukem a ... no milovali se tam. Obě jsme se na sebe podívaly a "um, asi deme jinam." Obě výtlem a šly jsme dál. Vzpomněly jsme si totiž na jeden "případ" ze čtvrtka. (viz. dole :D), Když zanama došli kluci, tak začali řešit včerejšek a vzpomněli si na ten "případ" a my jen na ně.. No a my jsme to dneska měli naživo. :D


Gify | 0.1

26. června 2013 v 15:28 | Bambulka |  KOŠ - to co se jinam nevešlo
Pro ty, kteří mají rádi gify, tak jako já :P
Pravá láska je jen jedna

23. června 2013 v 12:10 | Bambulka |  Články

Říká se, že když jedné labuti zemře její partner/ka, tak ta druhá umírá žalem.

Princezno probuď se!

21. června 2013 v 11:32 | Bambulka |  Autorka blogu


Zdravíčko šílenci :P Už se nám pomalu blíží konec školního roku, konečně. :P Už máte nějaké plány na léto? Brigáda, dovolená a tak? U mě to bude jako každý rok stejný.. Zalezlá doma a občas nějaký ten jednodenní výlet, ale letos jsem si řekla s kámoškou, že se na všechny vykašleme (tak jako oni se vykašlali na nás :P) a užijeme si to léto po svém. Takže nejhorší prázdniny to snad zase nebudou :)

(klik pro větší náhled :P)

A jak si užíváte poslední dny školy? :D Já jsem od včerejška po menší nehodě ve škole doma a musím říct, že je to celkem otrava být doma, když je venku tak hezky. :)
Neznáte někdo nějaký fakt dobrý film? Nejlíp nějakou komedii :P

Hezký den Bambulka ((:

Spolu navěky

12. června 2013 v 15:07 | Bambulka |  Články
Jsi jiná než ostatní,řekl. Jak jiná ?Zeptala jsem se.On povzdechl a dal se do vyprávění.Víš,no prostě si představ květinu,kterou někdo zasadil a místo péče a lásky ji polámal a ona pak trpěla a vadla.Vúbec nechápu co tím naznačuješ?Jsi stejná jako ona,máš v sobě něco zvláštního,něco,co není na první pohled vidět-chceš žít,být šťastná,ale přitom jsi plná zoufalství a beznaděje.Nikomu se nesvěřuješ,snikým nemluvíš,možná ani nemáš s kým…jsi teď jako ta květina ,která stojí sama na prázdné louce.Vezme mojí tvář do dlaní a přinutí mě,abych se mu podívala do očí.Vidíš,tak přesně o téhle bolesti mluvím.O bolesti,která tě užírá zevnitř,i když zvenčí se snažíš,aby to nešlo vidět,ale oči,ty oči Tě prozradí…

Remember me?

10. června 2013 v 14:00 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Vždycky utíkám, aby mě ostatní hledali... Ale pak jsem zklamaná,když mě nikdo nehledá...
Musíme se snažit o to nejlepsi to, co nás dělá štastný.. Musíme vymazat z hlavy bolest a lidi co nás zradili. Musime to vymazat z hlavy a ze svého života. I oni jednou narazí a obklopí je samota...
Je spousta lidí, kteří nechtějí tvé srdce. Mají prostě jen rádi ten pocit, že si s ním mohou dělat, co se jim zachce.
Každá jizva na tvojí duši má nějákou cenu.
Nic nezůstane tak intenzivně v paměti, jako to, na co chcete zapomenout..
Čím víc má člověk laskavé srdce, tím více neumí unést bolest..
Stejně vím, že je to strach, co mění city v prach.
Hlavu hore, úsmev na tvár a ide sa ďalej..
Jsem se sebou spokojená?

9. června 2013 v 15:44 | Bambulka |  Autorka blogu
Jsem se sebou spokojená?

Kdyby mi někdo tuto otázku položil před rokem, začala bych vyjménovávat věci od A do Z, které mi na sobě vadí. Jako např.
"Jsem tlustá, měla bych zhubnout."
"Mám hrozný vlasy."
"Nelíbí se mi můj nos." atd.
Mohla bych tady pokračovat, až do zítřka ( :D )..
Ale už jsem se s tím nějak smířila, nikdo není přece dokonalý a já už vůbec ne. :)

Takže moje odpověď zní asi nějak takto.
Jsem spokojená se svojí postavou, nejsem silná, ale nejsem ani hubená, prostě normálka. Mám svojí postavu ráda, i když se někomu nelíbí, tak pro mě je ta nejlepší. Nikdo není přece dokonalý, že? :)

Jedno srdce

8. června 2013 v 17:32 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Jedno slovo. Jedna fotka. Jeden život. Jedna tvář. Jeden polibek.
Jedno jméno. Jeden okamžik. Jedna minuta. Jeden život. Jeden rok. Jedna otázka. Jedno místo. Jedna písnička. Jedno štěstí. Jeden POCIT ♥

Už se mě neptej!

2. června 2013 v 13:16 | Bambulka |  KOŠ - to co se jinam nevešlo
Lidi se mě ptaj proč sou moje texty smutný. Mě by zase zajímalo proč jsou všichni kolem hluchý nebo jsem jedinej kdo cejtí všechnu bolest světa, kterej denně vidí tolik špíny, že se nejde nebát. Řekni mi sakra co se tady děje. Všude kolem nás je tolik trápení a beznaděje. Píšete treky o děvkách a rapu, ale mě to nejde. Možná máme stejný oči, ale nevidíme stejně. Lidi se rádi točí zády k pravdě, realita není in a tak se nám všem žije snadně. To že lidi denně umírají na hlad nechcem slyšet. To co nevíš Tě nebolí tak budem tiše, tiše jako noc nebo pěna. Lidi budou slepí do doby než příjde změna a jestli příjde jak ta změna bude bolet.

Proč sou chvíle kdy si říkám že se stydím že sem člověk, možná sou to pro Tebe moc ostrý slova
jenom ostrý natolik jak ostrá je tu doba, jenom silní natolik jak silně věci cejtím jak mě nutí napsat tohle všechno jenom když vidím lidi, serou na přírodu na věci co mají váhu
chovají se jako svině všichni myslí že sou v právu dneska je frajeřina podrazit i svýho tátu
ve jménu peněz klidně kopnout do zad svýho bráchu ožralý chlap se vrátí domů k ránu dítě brečí sou mu jen 2 roky chlap to nevydrží veme nůž a pobodá svý vlastní dítě v postýlce u prostřed noci pak ho pošlou sedět na 5 let za 2 a půl ho ale stejně pustí Jakto že obejváme stejnej svět tak už se mě KURVA neptej proč sou moje texty smutný.

Víš já nejsem ten případ kterej se dívá a nevidí, není to výhra je to spíš tíha předat to dál těm co neslyší,já mám sen že máme křídla letíme dál jen pryč od lidí všechno co píšu je to co dýchám tak snad ten význam už zachytím.
Dave a Sony
Sleduješ horory já zase sleduju zprávy. nevěřím tomu jaký lidi tady žijou s námi nevěřím tomu že sou lidi někdy schopný věcí, který budou navždy v mojí hlavě vrytý jako střepy někdy mám pocit že už neunesu tu tíhu světa která roste na hromadu vzteku
pak přijdou chvíle kdy to všechno musím předat světu hromadu vzteku potom měním na hromadu rapu denně se ptám a chybí odpovědi jestli je znáte, prosím pomozte mi možná že na to ani žádná není mám v hlavě tolik věcí který nedokážu změnit kde se veme tolik zloby k tomu
týrat vlastní dítě vězení udělat z domu kde se veme tolik nenávistí zabít kvůli barvy pleti prosím řekni mi to přeju si to zjistit lidi jsou na sebe jak psi jenom hrajou hry každej sám na sebe
tak šlapeme si na paty neznáme bratra nikdo nesmí vidět na karty nemáme city jsme jak stroje jenom opravit lásky je čím dál míň zloby je čím dál víc nikdo z nás nezná cíl všichni mu jdeme vstříc nikdo z nás nemá klid dokud nemá moc a nikdy nemá dost tohle to nemá strop love jsou motor kterej žijou tenhle svět a lidi kvůli nim sou na sebe jak lvi co cejtí krev
proto není všude kolem cejtit nic víc než hněv proto vybít ten vztek na slabších kolem nás že?
tohle sou výkřiky,výkřiky do ticha stejně nemá váhu to co říkám jsme tu jen my dva stejně to musím říkat je to pro mě zkrátka nutný tak už se mě KURVA neptej proč sou moje texty smutný.

Víš já nejsem ten případ kterej se dívá a nevidí...Víš v mých písních co dýchám je ukrytá síla a znamení,myslí že chápou všechno co říkám ale co říkám nevědí