Leden 2014

Quick and Easy Hairstyles For You

5. ledna 2014 v 15:36 | Bambulka |  Rady a tipy
Na YT jsem od Bethany Mota našla jedno video,
krásných a jednoduchých účesů, který zvládne snad každý.
Kochejte se a nechte se inspirovat :)

Zhodnocení roku 2013 ~ A plány na rok 2014

2. ledna 2014 v 22:12 | Bambulka |  Autorka blogu

~ zhodnocení roku 2013

Rok 2013, byl pro mě hodně těžký, ale byl to poslední rok, kdy jsem ještě "dítě".
Co k roku 2013 říct? Ano, byl těžký, ale našlo se i pár šťastných chvilek, který jsem si na 100% užila.

Poprvé jsem jela na čtyřkolce a bylo to hrozně fajn. Hlavně ten pocit, když příjdete na jiné myšlenky a v tu chvíli vás nic netrápí. V březnu se mi narodila neteř Lucinka, která mi dokáže vždycky zvednou náladu :P :) A Po 17 letech mi můj bratr řekl, že mě má hrozně rád a že by nikdy nedovolil, aby mi někdo ublížil. (Zahřálo mě to u srdíčka). A taky jsme spolu byly po prvé pořádně zapařit a taky to tak dopadlo :D :D Ale jsem za ten den nehorázně moc ráda! Užila jsem si ho.. Jsem ráda hlavně za mého bratra, který mi otevřel oči.
Taky jsem po prvé za svůj život dárky na Vánoce kupovala 2dny před Vánocemi.. Bylo to hodně narychlo, ale nakonec jsem dárky sehnala a všichni byly spokojení. :)

Léto v roce 2013 bylo báječný. :)
Jezdila jsem na čtyřkolce, byla s přáteli hodněkrát na koupáku, kde jsme si užili fakt dost srandy a hlavně jsem se hodně zblížila s mým "interenovým" kamarádem, kterýho bych už za nikoho nevyměnila! :)

Také jsem potkala pár nových lidí a za některé jsem ráda a za některé naopak ne. Potkala jsem svého přítele. Který mě dělá opravdu šťastnou a s ním můžu být opravdu sama sebou. Jen mě mrzí, že nám pár lidí nepřeje a snaží se nám ten vztah pokazit, ale lásko mi to zvádleme! :)

Hlavní je, že jsem díky pár lidem otevřela oči a začala jsem se na svět dívat jinýma očima. Dalo by se i říct, že jsem našla svůj smysl života. Občas sice zakopnu, ale mám okolo sebe pár opravdových přátel, kteří mi pomůžou dostat se znovu na nohy.