Únor 2014

Unavená a šťastná, že je konečně víkend! =o)

28. února 2014 v 19:48 | Bambulka |  Autorka blogu
Dobrý večer přeji,

Tento týden byl hodně zvláštní. Poslední dobou jsem horně unavená, takže nebyl den, kdy jsem odpoledne aspon na hodinku nespala.. V Pondělí jsem byla celý den doma, nebylo mi dobře a byla jsem ráda, že můžu chvilku ležet..
V úterý jsem šla ráno na 6 do "práce" jenže se mi udělalo blbě tak mě vedoucí poslala radši domů..Ve středu jsem už ale bohužel na praxe jít musela, ale byla jsem tam jen do jedné, takže to bylo v pohodě. Odpoledne jsem letěla do nemocnice na kontrolu a doktor mi jako vždy nedal moc dobré zprávy, takže teď nejmíň měsíc zase budu lítat po doktorech.. Zamračený Občas mám pocit, že jsem víc doma tam..


Dneska jsme byly se školou v Brně na Mezinárodním potravinářském veletrhu (Salima).. Ráno mi nebylo zase nějak dobře, tak jsem chvilku přemýšlela, že zůstanu doma, ale nakonec jsem jela a abych řekla pravdu, tak jsme se tam jely s kamarádkou vyloženě jen najíst. Smějící se Měli tam různé ochutnávky zmrzliny a ledové tříště.. No a mi nedělaly nic jiného než chodily a pořád něco jedly. Smějící se Pak tam začali všichni chodit s balonkama a my, že chceme taky tak jsme po celé hale hledaly balonky... Domů jsme jely nejvíc unavené a přecpané zmrzlinama a vším možným. Smějící se
Ráda bych vám napsala jak to tam všechno probíhalo atd. ale bohužel mě dneska tlačí čas, takže je to jen takový deníček a taky aby jste věděli, že ještě zatím žiju. =PPřeji vám krásný a klidný víkend.