Březen 2014

Falešnost nezná meze aneb věř jenom sama sobě

18. března 2014 v 16:34 | Bambulka |  Články
Občas mám pocit, že v dnešní době jsou tu jen samé falešné kopie lidí, kteří si myslí jak jsou hrozně "in, swag, čarovní" a já nevím co ještě. Je tu plno lidí, kteří se tváří jako "kamarádi" a při vašem zakopnutí a pádu o vás nejeví zájem a najednou nemají čas, ale když chtějí něco oni tak vy musíte hned přiklusat a když nemůžete tak jste hned ti špatní vy..

Ano i s takovýma lidma jsem se za svůj život potkala a řeknu vám, že o takové lidi trácím zájem. Když potřebovali něco oni tak já byla "na telefonu", ale když jsem potřebovala pomoct já, tak už nikdo najednou neměl čas. Proto mám jen jednu svojí nejlepší kamarádku u které vím, že by mě nikdy nezklamala a své problémy svěřuju jen jí. Je dobré mít takového člověka, na kterého se můžete obrátit, když je vám nejhůř, ale zároveň i vy musíte být pro něj oporou a chápat jeho nálady a pocity. Je dobré najít si nějakou tu "vrbu", která vás vždy pochopí vyslechne a chápe vás. Ale pro někoho je těžší být takovou "vrbou" pro ostatní. Jde prostě jen o to, že nesmíte myslet jen na sebe, ale musíte se taky někdy dívat kolem sebe a pomáhat lidem na kterých vám záleží, protože přeci nechcete, aby se trápili.

* "Nesvěřuj se každému, svěřuj se jen jednomu člověku. Tomu, kdo Tě nikdy nezradil a znáš ho už dlouho, protože je možný, že nový přítel by ti mohl vrazit kudlu do zad.."

Nepřinesl mě čáp

16. března 2014 v 18:48 | Bambulka |  Články
Tento článek patří nejlepší mamce na světě..
Za necelý půl rok to bude 18let, co se ozýval pláč z porodního sálu..

Celých devět měsícu mě nosila v bříšku. Dávala mi svojí lásku měla o mě strach. Starala se o mě, když jsem byla nemocná, nosila mi čaj do postele, měřila mi teplotu, chodila semnou k doktorce. Byla u mě každý den, když jsem ležela v nemocnici. Měla o mě strach.. Chodila ke mě do postele, když jsem brečela nebo si mě brala k sobě, když se mi zdál špatný sen.

Byla to ONA kdo mi večer před spaním četl pohádky.
ta nejlepší maminka na světě..

ONA která mi dala svojí lásku.
ONA kdo semnou dělal úkoly do školy.
ONA která mě dobře vychovala.
ONA která měla o mě strach.
ONA je vždy u mě na prvním místě.
ONA ta které patří mé velké DÍKY za to jak mě vychovala.
ONA kdo mě kojil, přebaloval.
ONA kdo mě vodil do školky, školy.
ONA která mi utírala slzy.

V jeden den se setkáš s jedním klukem

16. března 2014 v 18:16 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
V jeden den se setkáš s jedním klukem, který bude vědět jak jíš, jak piješ, jak tančíš, bude znát tvou vůni. Bude vědět jaká je tvoje tvář bez make-upu, jak miluješ čokoládu, jak umíš být bláznivá, že některé TV programy Tě dovedou udělat šťastnou. Bude vědět, jak umíš být nervózní, když jsi unavená, že si myslíš, že špatně vypadáš na fotkách… Bude o Tobě vědět všechno.

Plníš mi moje sny

10. března 2014 v 13:49 | Bambulka |  Větičky - Motta, Citáty, Poučení
Po dlouhé době jsem se rozhodla, že zase přidám nějaké "větičky".. Tak pěkné čtení :)