Září 2014

Láska je jako vítr.

7. září 2014 v 19:09 | Bambulka |  Články
Znáte to.

Ztratíte osobu na které vám hodně záleželo chvíli vás to trápí tak doma sedíte s čokoládou v ruce a řeknete si, že už nemáte sílu na další takový "vztah" plný bolesti a trápení. Tak se uzavřete a nechcete povolit. Držíte pevně zaťaté zuby, jste silní a bojujete proti celému světu sami.

Jenže pak.

V době kdy jste to vůbec nečekali tak jako mávnutím kouzelného proutku poznáte někoho nového. Ze začátku to je jen takové to oťukování a poznávání se, ale pak se ve vás něco zlomí a vy máte najednou pocit, že je to on koho jste po celou tu dobu hledali.

Vstoupí vám do života někdo nový.
Každá z nás si určitě jako malá přála mít nějakého toho svého prince na bílém koni a měla seznam všech detailů jak by měl vypadat, jaký by měl být atd. a vy si v té době uvědomíte, že on je jako vytržený z toho vašeho deníčků a odpovídá všem vaším přáním. Je to vlastně takový zázrak, že po tak dlouhé době hledání toho pravého jste ho už konečně našla a může být jen váš. Může vás dělat po tak hrozně dlouhé době tak neuvěřitelně šťastnou, že víc to už ani nejde a ten krásný hřejiví pocit u srdce, že je tu konečně člověk, kterému na vás opravdu záleží je k nezaplacení.

Bolest vystřídala láska..

Jako, když sfouknete svíčku tak všechna ta bolest, trápení, strach a samota je najednou pryč. A všechny tyto pocity vystřídala radost, štěstí, smích, pocit bezpečí, láska a hlavně chuť do života! Protože díky té osobě se zase cítíte být sami sebou a to vás naplňuje a dělá vás to tím kým ve skutečnosti jste.

Takového člověka nenechávejte jen tak odejít.

**Když miluješ neodejdeš.
***Když miluješ nepodvedeš.