Únor 2015

MY nakupujeme ONI umírají.

27. února 2015 v 12:32 | Bambulka |  Články
Dobré odpoledne přeji,

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o jednu mojí "zkušenost". Týká se to palmového oleje. Někteří už možná tuší někteří možná ne. Vše to začalo po přečtení tohoto letáčků. (Klik pro větší zobrazení)

Do nedávna jsem neměla ani tušení, že se něco takového děje a až tento letáček a pár článků na internetu mi otevřeli oči. Už jen kvůli tomu, že zvířata miluji a doslova mi trhá srdce to, že takto trpí a umírají. A není to jen jedno zvíře, ale ročně umírá až 5 000 orangutanů kvůli olejovým plantážím. Chtěla bych nějak pomoct tak jsem se rozhodla, že napíši tento článek a tímto to pošlu dál.

Informace jsem čerpala s letáčku, který máte výš a z internetových stránek, které najdete na konci tohoto článků.

Nechci se tu nějak rozepisovat, ale ráda bych pro to něco udělala a tak to posílám dál do světa a byla bych ráda (ne jen já), kdyby jste toto sdíleli se svými přáteli či na internetu (facebooku, blog.cz, atd.) Určitě to pomůže.
NÁVOD| Jak udělat volitelný box v menu

21. února 2015 v 14:05 | Bambulka |  Návody
Toto se bude hodit pro ty, kteří s blogem teprve začínají. Připravila jsem si pro vás návod jak udělat volitelný box v menu. Tak snad se to bude někomu hodit. Kdo by měl zájem o další návody, klidně pište do komentářů ráda je udělám. :)


1. Klikneme na "nastavení".
2. Poté na "položky menu".
3. A z levého sloupce přetáhneme do pravého sloupce řádek s "volitelný box v menu" a dáme uložit.
4. A je hotovo! :)


Jaký je dnešní svět?

16. února 2015 v 14:49 | Bambulka |  Články
Vím, že nikoho asi nebaví číst zdlouhavé články, ale chtěla bych se s vámi dnes podělit o to jak vidím dnešní svět já. Aneb jak vidím dnešní "mláděž".


Začneme od těch nejmenších

Úplná miminka se podle mě mají asi ze všech nejlíp. Nemusí nic řešit, milující rodiče se o ně starají přebalují je, oblíkají a krmí a pak spokojeně spí v postýlce nebo v kočárku a nic jím prostě nechybí.

Pak jsou tu už trošku starší "miminka"

Nejdříve asi začnu tím jak to bylo, když jsem byla malá já. Jako malá jsem měla milující rodiče, skvělou sestru, která se o mě občas starala a otravného bráchu. Vyrůstala jsem ve městě a na víkendy či prázdniny jsem jezdívala za babičkou na vesnici. Když jsem začala chodit do školy, tak jsem si každý den chodila hrát s ostatními na písek, či jen tak na hřiště. Nic mi nechybělo. Svůj první mobil jsem měla až v páté třídě a na počítač jsem mohla chodit jen, když mi to bylo dovoleno. Když mi něco rodiče zakázali pochopila jsem, že to nesmím dělat a nedělala jsem to. Byla jsem bezproblémové dítě i když jsem doma občas zlobila, ale kdo né, když byl malý? :D


Cesta do budoucnosti | část první

8. února 2015 v 14:51 | Bambulka |  Články
Dobré odpoledne přeji,

Už mě to učení a všechno kolem školy přestává bavit. Letos se toho na nás navalilo nějak moc. Chtělo by to už konečně nějaké delší volno než jen tento týden. No, ale teď k věci. Říkala jsem si, že bych mohla dnes napsat nějaký článek a dlouho jsem zírala na bílou prázdnou plochu a nic mě nenapadlo, ale pak jsem si vzpomněla na svojí "knihu přání" a řekla si, že bych se s vámi mohla o pár věcí podělit. V dnešním článku bych vám chtěla říct kam bych se chtěla podívat, ať je to za měsíc nebo za rok a nebo klidně za 10let, ale jednou se tam podívat prostě chci! :-)


Čas se vrátit zpátky

1. února 2015 v 19:08 | Bambulka |  Autorka blogu
Pěknou neděli přeji

- Dnes jsem si konečně po dlouhé době našla chvíli na blog. Vím, že jsem tu dlouho nebyla a kvůli škole a únavně jsem se vzdala něčeho co opravdu miluju a to je psaní. Usmívající se Chtěla bych se k tomu opět vrátit, když to bude aspoň trošku možné. Mám tu rozepsaných spousu článku tak bych je chtěla už konečně dokončit a doufám, že se mi to už konečně taky povede.