Jaký by byl můj život bez internetu

9. července 2015 v 13:41 | Bambulka |  Články
Kdybych neměla internet tak by byl můj život úplně jiný než je doteď.
Nad tím jaký by byl můj život bez internetu je dobré se zamyslet.

Věci, které bych dělala, kdybych neměla přístup k internetu:

1. Knížky - začala bych zase číst knížky, protože mě to opravdu baví a miluju to, když se můžete ponořit do nějakého příběhu a vypadnout z reality a být chvíli jinde. Někdy bych u toho vydržela i věčnost.

2. Procházky - hodně bych s mým přítelem a našim pejskem (kterého ještě nemáme) chodila na dlouhé procházky, které taky miluju. Hlavně, když jdete do přírody, kde je krásný čerství vzduch.

3. Běh - asi bych se konečně dokopala k tomu abych začala běhat a cvičit.

4. Psaní - možná bych konečně po 3 letech dokončila svojí rozepsanou knížku na kterou teď nebyl moc čas.
Věci, bez kterých bych se neobešla:

1. Fcebook - ač nerada tak přiznávám, že bez FB bych se asi neobešla. Někdy je fajn ho vypnout a věnovat se jiným užitečnějším věcem. Ale na druhou stranu díky facebooku jsem pořád ve spojení s přítelem a s přáteli a kolikrát je to i rychlejší než než posílat zdlouhavé smsky.

2. Seriály - druhý bod bez, kterého bych se asi neobešla. Ráda si večer nebo i přes den, když je venku škaredě sednu s kakaem v ruce na postel a sleduju svůj oblíbený seriál a nebo si pustím nějaký pěkný film. A bez tohoto bych se opravdu neobešla.

3. YouTube - Nemohla bych sledovat své oblíbené Youtubery, které teď v poslední době sleduji často a někdy i víc než nějaké seriály a filmy.

4. Google - nemohla bych pomocí jednoho rychlého kliknutí najít zrovna to co potřebuji.


A co vy jaký by byl váš život bez internetu?
Bambulka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veri Veri | Web | 10. července 2015 v 16:14 | Reagovat

Bez FB bych se i obešla, nejraději se s přáteli vidím ,,naživo" ale pro urychlení info je to fajn :-) Čtu celkem hodně, takže tohle nijak neřeším, ale určitě by mi scházeli filmy a hlavně seriály, když si to vezmu jaký je výběr v TV.....

2 Kája Kája | Web | 12. července 2015 v 18:10 | Reagovat

S knížkami i procházkami to mám stejné a plně souhlasím! Určitě vím, že bych se neobešla třeba bez Twitteru (kde jsem si našla spoustu super "přátel") a nebo YouTube, ale jinak přiznávám, že by mi možná ten život bez internetu vyhovoval. :)

3 Van Vendy Van Vendy | Web | 13. července 2015 v 20:16 | Reagovat

Internet má svoje výhody i nevýhody. Výhoda je, že je všechno takř.v jednom kufru, tedy počítači a během několika vteřin nebo minut vyhledáš všechno možné i nemožné. Je informativní, a je zábavný. To samé se týká i facebooku, když někomu nepřeroste přes hlavu, je to výborná sociální služba. Možná, jestli máš pocit, že je toho internetu nějak moc a že bys mohla dělat i jiné věci, bys mohla zkusit dát si omezenou dobu, na netu. Prostě, abys měla nějakou hodinu denně i na jiné věci. Věř mi, je to osvobozující pocit. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama