Říjen 2015

Vnitřní klid

23. října 2015 v 13:31 | Bambulka |  Články


Každý člověk by se měl v životě naučit pár zásadních věcí.


Každý z nás by měl umět rozdávat štěstí a lásku kolem sebe. Měl by se naučit hodit špatné věci za hlavu a jít dál, protože takové věci stejně nezmění ani neovlivní. Zároveň by se každý člověk měl naučit odpouštet lidem, kteří udělali nějakou chybu. (chybama se učí a odpouštět je lidské) Ignorovat ty, kteří v našem životě nemají žádný význam a nechat odejít z našeho života ty, kteří nám nepatří. (Raději budu mít 1 nejlepšího přítele než 100 falešných)

Člověk by se měl naučit mnoho věcí, ale chvíli trvá než je pochopí, než pochopí co je správné a co ne. Vždycky příjde ten moment a my ucítíme tu úlevu a pocit pohody a stěstí.

Je hodně důležité, aby každý byl sám se sebou spokojený a věřil si. Snažil se odreagovat od všech špatných věci a starostí a najít si tu svojí vnitřní pohodu a klid a poté vše půjde dobře a vám se uleví. Měli by jsme si jít za svými sny i přes všechny ty překážky, dát si nějakou motivaci či cíl a jít si za tím. Rozhodovat se podle sebe a nenechat se ovlivňovat okolím. (Třeba, když vám někdo pomluví svetr. Nenechat se tím odradit ba naopak nosit ho více, protože VY se v tom cítite dobře a nosíte ho VY ne ONI!)
Každý člověk by měl být sám sebou.


Krásný a usměvavý den.
Bambulka♥

Triky jak se naučit látku do školy

20. října 2015 v 15:16 | Bambulka |  Rady a tipy
Zdravím,

tento článek ocení hlavně ti školou povinní. Dnes jsem si pro vás připravila článek na téma "škola", chtěla bych se s vámi podělit o pár rad, které mi pomáhají při učení. Budete potřebovat hlavně trpělivost, silné nervy a být v klidu a vdět, že všechno se dá zvládnout, když se chce a aspoň trochu se snažíte. Je dobré se látku učit aspoň den předem a věnovat tomu aspoň dvě hodiny aby jste mohli jít do školy s dobrým pocitem, že to umíte a nemuseli se ničeho bát a hlavně si věřili to je to nejdůležitější! Usmívající se


Krásy kolem nás

17. října 2015 v 17:41 | Bambulka |  Články

Podzim, patří mezi mé druhé nejoblíbenější roční období hned po létě. Miluju podzim! Miluju tu atmosféru. Jste obklopeni barevným listím, když jdete se svojí drahou polovičkou na procházku. Všude kolem vás ta vůně "podzimu". Slunce se prodírá mezi stromi a všechno je najednou perfektní a nic vám nechybí.
Miluju, svetry takže jsem ráda, že už konečně můžu vytáhnout moje "chlupáče" a vzít si je. Miluju tu krásnou atmosféru, když si můžete zapálit svíčku a popíjet oblíbený čaj a koukat z okna jak padá listí a při tom číst oblíbenou knížku.

Podzim mi naopak dokáže dodat i energií. Při procházce přírodou obklopeni tou krásou kolem sebe a najednou z vás opadne všechen stres a vyčistíte si hlavu. Mám radost i s maličkostí. Třeba když vidím jak děti pouští draka a jak málo jím stačí k tomu, aby byly šťastní. A toto mě hřeje u srdce, když vím, že přátelé a lidé kolem mě jsou šťastní, pak jsem šťastná i já.