Rady a tipy

Něco na zahřátí - 1.díl

7. listopadu 2015 v 14:28 | Bambulka

Zdravím,

jelikož venku je už pořádná zima tak jsem si pro vás dnes připravila takovou malou ochutnávku nápojů, které zahřejí. Můžete si vlést pod peřinu pustit si film a nebo si číst knížku.

Triky jak se naučit látku do školy

20. října 2015 v 15:16 | Bambulka
Zdravím,

tento článek ocení hlavně ti školou povinní. Dnes jsem si pro vás připravila článek na téma "škola", chtěla bych se s vámi podělit o pár rad, které mi pomáhají při učení. Budete potřebovat hlavně trpělivost, silné nervy a být v klidu a vdět, že všechno se dá zvládnout, když se chce a aspoň trochu se snažíte. Je dobré se látku učit aspoň den předem a věnovat tomu aspoň dvě hodiny aby jste mohli jít do školy s dobrým pocitem, že to umíte a nemuseli se ničeho bát a hlavně si věřili to je to nejdůležitější! Usmívající se

Delicious breakfast - Skvělá snídaně

14. července 2015 v 14:26 | Bambulka


Snídaně je nejdůležitější jídlo během dne.
Měla by nastartovat a zároveň zpříjemnit každý váš nový den.
Snídaně by vám měla i dodat energii po celý den.
Připravila jsem si pro vás pár receptů. Tak snad se vám nějaký zalíbí. :)

Detox water

3. července 2015 v 13:15 | Bambulka

Máme tu léto a já bych se s vámi chtěla podělit o recepty na detoxové vody. Jelikož je léto a teplo a každý určitě ví, že pitný režim je velmi důležitý. Voda čistí vaše tělo zevnitř. Denně by jste měli vypít minimálně 2-3 litry vody. Detoxové vody jsou vody, které by nám měli pomoct od toxínů - toxíny jsou škodlivé látky, které se usazují v našem těle. Vody můžete pít každý den. Nejlépe aspoň týden až dva, aby se účinek dostavil.
Dneska si ukážeme jen 2 detoxové vody.

Vše před použitím opláchnět! A nechat chvíli v lednici.

RECEPT / Jednoduchý dortík s chutí tiramisu

8. října 2014 v 15:32 | Bambulka
Přeji krásný den,

rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o jeden báječný recept na dortík. Dělala jsem ho asi 2x a všem zatím moc chutnal, tak třeba zachutná i vám. Je velmi jednonuchý a myslím si, že ho zvládnou všichni. Tak s chutí do toho. :)

Budete potřebovat:
- 4 vejce
- 4 lžíce krupicového cukru
- 3 lžíce horké vody
- 2 lžíce oleje
- 3 lžíce polohrubé mouky
- 1/2 lžičky prášku do pečiva
- 2 lžíce kakaa
- 2 kelímky pomazánkového másla
- 1 smetana ke šlehání
- 2 lžíce moučkového cukru
- dětské piškoty
- uvařenou silnou kávu
- rum

Quick and Easy Hairstyles For You

5. ledna 2014 v 15:36 | Bambulka
Na YT jsem od Bethany Mota našla jedno video,
krásných a jednoduchých účesů, který zvládne snad každý.
Kochejte se a nechte se inspirovat :)

Co dělat, když je venku zima?

15. listopadu 2013 v 18:32 | Bambulka
Poslední dobou se trochu ochladilo, ale on sám od sebe je Podzim chladý. Všichni si stěžují, že je venku zima, že se venku nedá nic pořádně dělat, atd.. Tak jsem si pro vás připravila pár tipů, co dělat, když venku řádí zima.

5. Top filmů, které mě rozbrečeli

20. října 2013 v 11:16 | Bambulka

Ten, kdo mě zná tak ví, že jsem strašně romantická a citlivá duše a proto mě občas rozbrečí i nějaká maličkost. Dneska jsem si pro vás připravila článek o tom, které filmy mě rozbrečeli. Berte to i jako takovou menší inspiraci na filmy, na které se můžete podívat. :)

Vylepši si svůj pokoj

16. srpna 2013 v 15:05 | Bambulka

Mnoho dívek touží po tom, aby svůj pokoj měly podle sebe a né podle představy rodičů. Snad každá dívka by chtěla mít svůj pokoj, kde se bude dobře cítit.

Každý pokoj by měl být rozdělený na koutek s kosmetikou, místo na odpočinek a pracovku, kde bude PC. Návod jak si upravit pokoj není a když už nějaký najdete tak jsou to jen okoukané fráze jako např. vymalovat si stěny, sladit barvy a vyhodit nepotřebné věci.
I když sladit barvy by mělo být celkem důležité. Každý by si měl svůj pokoj zařídit podle svého né podle ostatních, ale občas se stane, že někomu chybí inspirace a proto tu mám pro vás pár "tipů". Tak se kochejte.

Domácí masky na vlasy| 1. díl

9. srpna 2013 v 15:14 | Bambulka
Trápí tě mastné,suché a vlasy bez lesku? Poradím ti pár triků jak na ně vyzrát. Domácí masky jsou rychlé, jednoduché a hlavně moc nestojí. :)

 
 

Reklama